tel. (+48) 733334772 - e-mail: kontakt@laserowociete.pl
Wyróżnij się dzięki personalizacji

Technologia laserowa zapewnia ogromne możliwości…

Obsługa lasera jest zbliżona do obsługi plotera tnącego, operator urządzenia ze znajomością programów CoreDraw lub AutoCAD może w pełni wykorzystać możliwości, które daje maszyna.

Światło lasera ma postać wiązki o bardzo wysokim skupieniu. Średnica wynosi 2-3 mm. Zapewnia bardzo precyzyjną pracę. Układ optyczny ulega skupieniu i uzyskuje dużą koncentrację energii na małej powierzchni materiału. Dzięki temu uzyskuje się doskonałą rozdzielczość oraz odpowiednią głębokość grawerowania.

Dokładne, w 100 procentach powtarzalne cięcie i grawerowanie to naturalny efekt działania tegorodzaju urządzenia.
Obróbka bardzo małych elementów jest możliwa dzięki dokładności (do 0,01mm).

Rozdzielczość jest szczególnie ważnym parametrem w przypadku wykonywania grawerowania. Im wyższa tym wyższa jakość ale i niestety dłuższy proces obróbki. Kolejnym ważnym parametrem decydującym o szybkości pracy lasera jest prędkość liniowa głowicy, może ona wynosić nawet 1500 mm/s.
Najistotniejszym elementem w ploterze laserowym CO2 jest tuba, to ona definiuje wydajność pracy urządzenia. To właśnie tam generowana jest wiązka. Znajduje się tam dwutlenek węgla, nie jest on jednak jedynym gazem wypełniającym tubę. Jest to mieszanka gazów. W jej skład wchodzi oprócz CO2, azot, hel i wodór. Pod wpływem impulsu elektrycznego, gazy te generują emisję fotonów (wiązkę).

Proces wypalania korzystnie wpływa na krawędzie obrabianego materiału, ponieważ wygładza wszelkie nierówności.

Grawerowanie i wycinanie w drewnie, laminacie grawerskim, sklejce, akrylu, szkle, papierze, gumie, gwarantuje ogromne możliwości zarówno nam jak i naszym klientom.

Personalizowane upominki i gadżety pomagają się wyróżnić. Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną i chcesz komuś podarować wyjątkowy prezent, czy firmą rozdającą gadżety z własnym brandem swoim kontrahentom lub pracownikom. Zawsze zrobisz dobre wrażenie i być może zaowocuje to długoletnią relacją.

Back to Top